• #herminimalart - fotograficzne wyzwanie na Instagramie  Na czym polega fotograficzne wyzwanie #herminimalart na Instagramie i co ma na celu?

  Wyzwanie fotograficzne polega na cyklicznym (co czwartekwrzucaniu zdjęć o określonym wcześniej temacie, oznaczenie zdjęcia hashtagiem #herminimalart (kiedyś #minimalistyczne_kadry) oraz odwiedzenie innych uczestników wyzwania, których zdjęcia znajdziemy właśnie pod wyżej wymienionym hashtagiem.

  Wyzwanie ma na celu pobudzenie kreatywności oraz zbudowanie fajnej, wspierającej się społeczności lubiącej minimalistyczne zdjęcia, lub chcącej nauczyć się robić minimalistyczne fotografie. Będziemy dzielić się inspiracjami, pomysłami i trickami, na to jak zrobić fajne zdjęcia mając pod ręką jedynie rzeczy dostępne we własnym domu. Tematy na cały miesiąc znajdziesz na moim profilu na Instagramie @her.minimalartKto może brać udział? Jak wziąć udział w wyzwaniu? 


  Każdy kto tylko ma ochotę może dołączyć do zabawy. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, ani nawet posiadać aparatu, wystarczy telefon i konto na Instagramie, a przede wszystkim dobre chęci i odrobina czasu na zrobienie zdjęć.

  Kilka istotnych zasad


  Aby uniknąć chaosu pamiętaj, aby hashtagiem #herminimalart oznaczać zdjęcia związane z tematem wyzwania.
  Pamiętaj o oznaczeniu @her.minimalart w opisie lub na zdjęciu, dzięki czemu łatwiej do Ciebie trafię i będę mogła udostępnić Twoje zdjęcie na stories. 
  Oznaczając zdjęcie hashtagiem wyzwania wyrażasz zgodę na publikację swojego zdjęcia na stories i udział w głosowaniu na zdjęcie dnia.

  Tematy na dany miesiąc pojawią się odpowiednio wcześniej na moim koncie na Instagramie. Zawsze znajdziesz je w przypiętym poście oraz w wyróżnionych stories o wyzwaniu. 
  Tematy podaję z wyprzedzeniem, aby można było się przygotować i przemyśleć temat lub od razu zrobić zdjęcia na wyzwanie. 

  Udanej zabawy!
  Pozdrawiam,  Udostępnij post:

  Prześlij komentarz

  Dziękuję za odwiedziny! Masz pytanie? Napisz do mnie na instargramie @her.minimalart

  My Instagram

  Copyright © Her.MinimalArt. Made with by Karografia